Základní informace

PořadatelČeská Yoyo Asociace, o.s.
Datum: Sobota, 1.října 2011
Místo: Divadlo PONEC, Husitská 24a, Praha 3 [mapa]
Oficiální soutěžní kategorie: Junior, Advanced, Elite (1A), X Division, Freehand (5A), Open (1A – international), SpinTop
Startovné:
- Elite 1A, Open 1A:…………300,-*
- X Divize, 5A, Advaned:…….250,- / 200,-*
- SpinTop, Junior:…………..100,-*
- Více kategorií:…………………….cena za základní + 100,-*

*Snížené startovné platí pro aktivní členy CYA v roce 2011. Ceny jsou platné při online registraci do 20. září 2011. Při pozdější (po 10. září) registraci se ceny automaticky navyšují o 25%. Při registraci po 20. září (nebo na místě) se ceny automaticky navyšují o 30% ze základu ceny.

Ubytování:

Letos jsme se opět dohodli s Hostelem Elf. To znamená 290korun/osoba/noc* a to pouze pro yoyery! Hostel Elf se nachází zhruba 150 metrů od divadla Ponec – nenajdete lepší místo kde přespat!

*Tato zvýhodněná cena platí pouze pro dorm pokoje po 6 – 9 lůžkách. Za menší / privátnější pokoje si budete muset připlatit. Kontaktujte Hoste Elf a dohodněte se na konkrétních podmínkách.

Jak si zarezervuju místo?

Nejjednodší cesta je přes http://www.hostelelf.com/ a zarezervovat si postel online. Jediné co musíte udělat je vložit super tajný kód do komentářů v registračním formuláři hostelu Elf. Super tajný kód je “YO-YO” . Nezapomeňte, že hostel není nafukovací a pokud tu chcete přespat tak se zaregistrujte co nejdříve. Může se dost dobře stát, že se vyčerpá kapacita a vy budete muset bloumat Prahou po afterparty.

A jak se do Ponce/Elfu dostanu?