Host

Steve Brown (USofA), National Yo-Yo Master (titul udělený pouze 13 lidem na celém světě. Držitel ocenění je vybírán pro svoje zásluhy k yoyování), stvořitel Freehand stylu a jeden z nejvlivnějších yoyerů na světě.

Za posledních 16 let se mu podařilo posunout moderní yoyování za představitelné hranice a je jeden z mála osob, kterým má obrovský vliv na dění v světě yoya. Steve začínal jako performer v malém obchodu s draky ve státě Florida, a postupně se propracoval na pozici marketingového ředitele firmy Duncan Toys a v této funkci procestoval více než 15 zemí kde propagoval, jak sám říká, “umění yoyování”. Steve je také hvězdou televizních reklam, objevuje se v časopisech, komiksech a na obalech yoyí po celém světě.

Nyní je členem YoyoFactory Elite Contest Teamu a pokračuje v propagaci yoyování jako performer. Založil Cleveland Yo-Yo Club a je jeden ze spoluzakladatelú a organizátorů Triple Crown of Yo-Yo, první akce svého druhu na světě. Jeho poslední projekty jsou 365yoyotricks.com, webová stránka na, kterou každý den nahrává nový, originálni yoyo trick, který sám natočil a ve většině příkladů i vymyslel. A v neposlední řadě také Steve Brown Gallery, kde prodává originální obrazy a speciální edice yoyí, jejihž design stvořili vycházející hvězdy pop-surrealismu a lowbrow umělckého směru.

Fotografie patří Steve Brown a stránce yoyoexpert.com